Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > Radnik/radnica U Tehničkoj Službi – Izrada Skica Za Lijepljenje

RADNIK/RADNICA U TEHNIČKOJ SLUŽBI – IZRADA SKICA ZA LIJEPLJENJE

Demanda de Técnicos en ingeniería mecánica en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla

  • Obrada dobivenog dijela modela u SolidWorks-u (3D)
  • Prebacivanje dijela iz 3D pogleda u 2D
  • Prema dobivenom 2D pogledu dijela radimo skicu (AutoCad)
  • Printanje skica i šablona
  • Povremeno rad u proizvodnji – fizičko lijepljenje

Rok prijave / Stručna sprema /Potrebno iskustvo

  • KV, SSS, VŠS – poželjno tehnička struka
  • prednost imaju kandidati s iskustvom u AutoCAD-u i SolidWorks-u

Zaposlenje / Broj potrebnih djelatnika

  • na određeno s velikom mogućnošću STALNOG zaposlenja
  • potrebna 2 djelatnika

Radno vrijeme

  • puno radno vrijeme (8 sati)

RAD U DVIJE SMJENE

  • 06:00 – 14:00h
  • 14:00 – 22.00h

Posebne pogodnosti /Plaća

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • sustav nagrađivanja i stimulacija
  • mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja
  • poticajna i ugodna radna atmosfera
  • osiguran topli obrok
  • PLAĆA – ovisno o zalaganju i rezultatima osobnog rada i rada cijelog tima, mjesečna primanja se kreću od 850€ do 1000€

Način prijave

  • e-mail: pib-extrapib-extra.hr
  • POSLATI: zamolbu, životopis, potvrdu o završetku obrazovanja
  • tel. broj: tajništvo: 040/338-050
  • osobni dolazak: PIB-extra d.o.o., Braće Radić 67, Industrijska zona Mali Štefanec; 40 000 Čakovec

Ako za preuzimanje odnosno obavljanje određenih poslova nema kandidata odnosno radnika koji u pogledu posjedovanja stručne odnosno školske spreme ispunjavaju propisane uvjete, ugovor o radu može se sklopiti i s kandidatom koji ne ispunjava propisane uvjete, ali za kojeg je Poslodavac utvrdio da posjeduje potrebna znanja i iskustva dovoljna za preuzimanje i obavljanje poslova za koje je objavljen oglas za zapošljavanje. U tom slučaju smatrat će se da u odnosu na dotičnog radnika nisu propisani navedeni posebni uvjeti.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: PIB EXTRA, D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Braće Radića 69, Štefanec

Email: pib-extrapib-extra.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2512858.

Ver las 88 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.