Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > director de obra/directora de obra > Stavbyvedoucí (stavební Technik), Hlavní Stavbyvedoucí

STAVBYVEDOUCÍ (STAVEBNÍ TECHNIK), Hlavní stavbyvedoucí

Contrato en República Checa (Liberecký kraj) de director de obra/directora de obra

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra.

Traducción de la profesión: Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci › Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech › Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech › Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:

MBQ s. r. o., je stavební společnost působící v Praze, Libereckém, Královéhradeckém a Středočeském kraji.

Jsme společností, která před své zaměstnance a partnery klade nové a nové výzvy. Hledáme do našeho kolektivu pracovníky, kteří se výzev nebojí, umí být sami sebou a přitom jsou kolegiální. Jsme připraveni se podílet na osobním rozvoji každého zaměstnance. Chyb se nebojíme, jenom je nechceme opakovat.

Náš tým hledá zkušeného stavbyvedoucího, muže či ženu schopného vedení týmu stavebních dělníků a zajišťování materiálu na svěřené zakázce.

Kandidát/kandidátka musí být schopen řídit stavbu dle projektové dokumentace a rozpočtového plánu. Nutnost dodržování předpisu BOZP, PO a ochrany ŽP je samozřejmostí.

Požadujeme:

- samostatnost, flexibilitu

- SŠ vzdělání nebo praxi ve stavebnictví

- ŘP sk. B

- uživatelskou znalost práce na pc, především MS EXCEL

- umění číst v projektové dokumentaci

Nabízíme:

- služební automobil k osobnímu využití

- notebook a mobilní telefon

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

- zajímavé platové ohodnocení, odměny za efektivní vedení a dokončení zakázky

- vzdělávací kurzy

Región: Liberecký kraj.

Ver 23 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: MBQ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Edita Warman. Tel.: +420 777 718 097. E-mail: warmanmbq.eu .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 718 097
  • Correo electrónico: warmanmbq.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29521320762.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de empresas de construcción › director de obra/directora de obra ofertadas.