Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica > Starszy Technik

Oferta de empleo en Polonia (Zachodniopomorskie) de ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica

Starszy Technik

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica › ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy mechanicy.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: MIEJSCE PRACY: JEDNOSTKA WOJ. NR 2117

Planowanie przeglądów konserwacyjnych i badań dozorowych żurawi samochodowych w przydzielonym rejonie odpowiedzialności w cyklu rocznym i miesięcznym, realizacja przeglądów konserwacyjnych i badań dozorowych żurawi samochodowych zgodnie z planami i wytycznymi przełożonych oraz obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Prowadzenie ewidencji prac specjalistycznych w "Dzienniku konserwacji żurawi", wykonanie prac potwierdzane własnoręcznym podpisem oraz numerem uprawnień. Praca na terenie kraju w ramach grup serwisowych i dozoru technicznego. Praca od pon.-czw. w godz. 7:00-15:30, w piąt. 7:00-13:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie branżowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- pozostałe: Przy wykształceniu średnim 4 lata doświadczenia w pracy w zawodach tech., przy wyższym- 2 lata doświadczenia w pracy w zawodach tech. Uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji żurawi samojezdnych, przewożnych , przenośnych oraz stacjonarnych, suwnic, wyciągników oraz wyciągarek ogólnego przeznaczenia, wózki jezdniowe podnośnikowe z mech. napędem podnoszenia, dźwigniki do podnoszenia ładunków w tym pojazdów.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV, wniosek do Dowódcy Jednostki Wojskowej Nr 2117 w Kołobrzegu o zatrudnienie, kserokopie: świadectw pracy, dyplomów, świadectw szkół potwierdzających wykształcenie, zaświadczeń ukończenia kursów szkoleń

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Zachodniopomorskie.

Ver 111 ofertas de trabajo en "Zachodniopomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: 17 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY (Jednostka Wojskowa nr 2117).

Instrucciones para solicitar:

Mariusz Taraszczuk, tel.: 261 223 514

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1651StPr/24/1446.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica › ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica ofertadas.