Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > ingeniero civil/ingeniera civil > Starszy Specjalista (branża Budowlana, Elektryczna Lub Sanitarna)

Starszy Specjalista (branża budowlana, elektryczna lub sanitarna)

Ofertas de trabajo en Polonia (Lubelskie) de ingeniero civil/ingeniera civil

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) › Inżynierowie budownictwa.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie dokumentów i danych niezbędnych do przeprowadzania procedur  przetargowych na opracowanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych

2. Sprawdzanie zgodności dokumentacji projektowo-kosztorysowej z umową

3. Przygotowywanie wniosków o wydanie pozwolenia na budowę

4. Wykonywanie czynności służących realizacji inwestycji budowlanych

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: Obsługa programów pakietu MS OFFICE - konieczne

- inne zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne - konieczne

- pozostałe: preferowane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne w formacie PDF: list motywacyjny + CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 301 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY LUBLIN.

Krystian Błaszczyk, tel.: 261-183-579, email: rzilublin.wkiaron.mil.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/1432.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil ofertadas.