Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > técnico en prestaciones sociales/técnica en prestaciones sociales > Starszy Referent

Contrato en Zachodniopomorskie (Polonia) de técnico en prestaciones sociales/técnica en prestaciones sociales

Starszy Referent

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines › Agentes de servicios de seguridad social › técnico en prestaciones sociales/técnica en prestaciones sociales.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Urzędnicy państwowi do spraw nadzoru › Urzędnicy do spraw świadczeń społecznych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przyjmowanie i kompletowanie wnioskówo świdczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego rolników,

ustalenie prawa i przygotowywanie decyzji w sprawach zasiłków pogrzebowych, mecierzyńskich oraz zasiłków chorobowych w tym o przedłużonym okresie,

dochodzenie zwrotu nienależnie pobranych świadczeń,

wydawanie decyzji o nadpłatach i niedopłatach świadczeń,potrącenie należności z tytułu składek z przyznanych świadczeń,

przygotowywanie dokumentacji związanej z wypłatą świadczeń,

wydawanie zaświadczeń o okresach i wysokościach pobieranych świadczeń,

sporządzenie i uzgadnianie sprawozdań w zakresie realizowanych zadań

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, typ: administracyjne - konieczne; średnie zawodowe 4-letnie, typ: ekonomiczne - konieczne

- pozostałe: Znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statusu KRUS.

Znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.

Wysoka kultura osobista.

Umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych.

Umiejętność sporządzania pism i notatek.

Umiejętność pracy w zespole.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Zachodniopomorskie.

Ver 61 ofertas de trabajo en "Zachodniopomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Instrucciones para solicitar:

Wioleta Jagła, tel.: 943427731

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1465StPr/24/0417.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines › Agentes de servicios de seguridad social › técnico en prestaciones sociales/técnica en prestaciones sociales ofertadas.