Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > fontanero/fontanera > Stanowisko Ds. Wspracia Administracyjnego

Stanowisko ds. wspracia administracyjnego. Dolnośląskie

Vacantes de fontanero/fontanera en Dolnośląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías › fontanero/fontanera.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) › Robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni › Hydraulicy i monterzy instalacji sanitarnych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pracownik zatrudniony na tym stanowisku:

- przeprowadza przeglądy, konserwacje i naprawy sprzętów oraz obiektów oddziału i funkcjonujących w nich urządzeń i instalacji;

- uczestniczy w przeglądach i odbiorach technicznych oraz wdrażaniu do eksploatacji nowych i wyremontowanych urządzeń oraz innego wyposażenia obiektów;

- realizuje wyznaczone prace pomocnicze, w szczególności dotyczące rozładunku, załadunku, przenoszenia oraz przewożenia majątku.

Oferta dostępna w sali D, B, F.

Kontakt z pracodawcą :

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty, która znajduje się na stronie https://www.zus.pl/o-zus/praca-wzus/aktualne-ogloszenia-o-prace

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- inne zawody: Hydraulik - konieczne

- pozostałe: wykształcenie: poniżej średniego,

staż pracy: min. rok pracy w obszarze instalacji sanitarnych,

wymagania dodatkowe:

umiejętność współpracy,

radzenie sobie w trudnych sytuacjach,

komunikacja

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: - CV,

- list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat),

- skan dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia i doświadczenie zawodowe

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Empleador: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Oddział we Wrocławiu.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/3271.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías › fontanero/fontanera ofertadas.