Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Especialistas en políticas de administración > Stanowisko Do Spraw Zamówień (o)

Stanowisko do spraw zamówień (O). Małopolskie. Polonia

Empleo de Especialistas en políticas de administración en Małopolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień na podstawie ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz na podstawie wewnętrznego regulaminu udzielania zamówień w tym : sporządzanie dokumentacji postępowań na podstawie wniosków przekazanych od działów, udział w pracach komisji przetargowych, przekazywanie ogłoszeń do Urzędu Publikacji Unii Europejskiej, obsługa platformy zakupowej, prowadzenie rejestrów dot. zamówień, segregacja oraz archiwizacja wszystkich dokumentów dot. zamówień publicznych zgodnie z wytycznymi Spółki, zapewnienie prawidłowości stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, przepisów wykonawczych do ustawy oraz przepisów wewnętrznych

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- pozostałe: Wymagania: wykształcenie wyższe preferowane wykształcenie prawnicze, doświadczenie min. 2 lata (ogólnie), biegła obsługa komputera (pakiet MS Office), bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umoejętność pracy w zespole oraz dobra umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu postępowań w oparciu o ustawę PZP. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie 5 000 zł brutto. Kontakt: "Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej" S.A., ul. Sienna 4, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 664 429 626, CV można przesyłać na adres e-mail: pyrekmpec.tarnow.pl

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 385 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: "MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ" SPÓŁKA AKCYJNA.

Instrucciones para solicitar:

Regina Pyrek, tel.: 664 429 626, email: pyrekmpec.tarnow.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1540StPr/24/3610.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración ofertadas.