Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Srednja Medicinska Sestra Ii - M/ž

SREDNJA MEDICINSKA SESTRA II - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego in babištvo : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE OSNOVNE IN SPECIALNO ZDRAVSTVENE NEGE UPORABNIKOV,

PRIPRAVA IN DELITEV TER SKRB ZA TERAPIJO, VODENJE ZDRAVSTVENE IN SOCIALNE DOKUMENTACIJE,

IZVAJANJE PREVOZOV UPORABNIKOV NA ZDRAVNIŠKE PREGLEDE, CELOSTNA SKRB ZA UPORABNIKE., TROIZMENSKO DELO. ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS ENEGA LETA. PRIMEREN ODNOS DO ODRASLIH OSEB Z MOTNJO V TELESNEM IN DUŠEVNEM RAZVOJU, NATANČNOST, VESTNOST, ODGOVORNOST, ETIČNOST, EMPATIČNOST, HUMANOST, KOMUNIKATIVNOST, TOLERANTNOST, ČUSTVENA STABILNOST. OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT IZ PODROČJA ZDRAVSTVENEGA VARSTVA. PRIJAVE POŠLJITE NA EL.NASLOV: vdc-ince.com" target="_blank" rel="nofollow">tajnistvovdc-ince.com.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VARSTVENO DELOVNI CENTER INCE, Ropretova cesta 23 , 1234 MENGEŠ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NY49205.

Ver las 807 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.