Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Srednja Medicinska Sestra I/ Zdravstveni Tehnik - M/ž

SREDNJA MEDICINSKA SESTRA I/ ZDRAVSTVENI TEHNIK - M/Ž

Oferta de empleo en Koroška (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVCI ZA ZDRAVSTVENO NEGO, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE, PRIPRAVA, DELITEV IN APLIKACIJA TER NADZOR NAD JEMANJEM PREDPISANE TERAPIJE, SODELOVANJE PRI REHABILITACIJI STANOVALCEV, SODELOVANJE PRI VIZITAH ZDRAVNIKA IN POROČANJE O ZDRAVSTVENEM STANJU STANOVALCEV, DELO V AMBULANTI, DELO Z ZDRAVNIKOM, RAZKUŽEVANJE IN ČIŠČENJE PRIPOMOČKOV ZA IZVAJANJE MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV., NUDIMO: ODPRTE MOŽNOSTI STROKOVNEGA IN OSEBNEGA RAZVOJA, DELOVNO MESTO V UREJENEM DELOVNEM OKOLJU IN PRIJETNEM KOLEKTIVU.

KANDIDATI NAJ POŠLJEJO PROŠNJO, ŽIVLJENJEPIS Z DOKAZILI (O PRIDOBLJENI IZOBRAZBI,OPRAVLJENEM STROKOVNEM IZPITU,VPISU V REGISTER IZVAJALCEV ZDRAVSTVENE NEGE)., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 74 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Mavida Radlje, družba za upravljanje in gradnjo domov, d.o.o., Koroška cesta 67 A, 2360 RADLJE OB DRAVI.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ROZMAN TANJA
Contact Phone: 02 620 55 45
Contact Email: kadri.radljemavidagroup.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH79120.