SREDNJA MEDICINSKA SESTRA V NEGOVALNI ENOTI - PRIPRAVNIK - M/Ž

Oferta de empleo de Profesionales de enfermería en Eslovenia (Savinjska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego in babištvo : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNI SODELAVCI ZA ZDRAVSTVENO NEGO, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE BOLNIKA PO PROCESNI METODI DELA,POMOČ BOLNIKU PRI IZVAJANJU DNEVNIH ŽIVLJENJSKIH DEJAVNOSTI,PRIPRAVA NA DIAGNOSTIČNE IN TERAPEVTSKE POSEGE IN POSTOPKE,OPRAVLJANJE DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSEGOV PO NAROČILU ZDRAVNIKA V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI,NUDENJE NUJNE MEDICINSKE POMOČI V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI,VODENJE IN OPRAVLJANJE PREDPISANE ADMINISTRACIJE, EVIDENTIRANJE IN OBRAČUN OPRAVLJENIH STORITEV, VODENJE DNEVNIH EVIDENC,ZDRAVSTVENA VZGOJA PACIENTA V OKVIRU TIMA,VKLJUČEVANJE V TIMSKO DELO ZNOTRAJ SLUŽBE IN V OKVIRU BOLNIŠNICE,UVAJANJE NOVIH SODELAVCEV V DELOVNI PROCES,IZVAJANJE MENTORSTVA V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI,DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILU DELODAJALCA.ENO ALI VEČ IZMENSKO DELO., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 359 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/12/2017.

Nº de vacantes: 8.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: BOLNIŠNICA TOPOLŠICA.

Dirección: TOPOLŠICA 61, 3326 TOPOLŠICA.

Contacto: BRGLEZ BLANKA

Email: blanka.brglezReemplazar por una arrobab-topolsica.si

Teléfono: 03 898 77 26.

Ver las 1,554 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.