Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Conserjes > Správce Hřišť A údržba Veřejných Prostranství A Zeleně, Správci Objektů

Správce hřišť a údržba veřejných prostranství a zeleně, Správci objektů

Vacantes de Conserjes en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti osobních služeb › Provozní pracovníci › Správci objektů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Platové zařazení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb., v platném znění

Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení

Nástup od 1.9.2024 nebo dle dohody.

Podrobné informace na stránkách obce: https://urednideska.alis.cz/mesto-nemcice-nad-hanou/vyveseni/994

Náplň práce:

> údržba venkovních sportovišť a dětských hřišť

> údržba techniky, strojů a zařízení

> provádění drobných oprav

> obsluha komunální techniky v majetku města

> údržba zeleně – práce s křovinořezem, travní sekačkou, motorovou pilou a jinými stroji a zařízeními

> zimní a letní údržba chodníků, komunikací a veřejných prostranství

> jiné práce dle požadavku města

Požadavky:

> minimálně výuční list

> řidičský průkaz skupiny B,

> časová flexibilita (občasná práce o víkendech, popř. dle potřeby)

> samostatnost a důslednost v práci

> nekonfliktnost, dobrá spolupráce s lidmi a v pracovním kolektivu

Výhodou je:

> jakákoli odbornost

> praxe v oboru zahradnickém

> praxe v jakémkoli technickém oboru

> jakékoliv vyšší řidičské oprávnění nad skupinu B (např. C, BE…)

Nabízíme:

> zodpovědnou a zajímavou práci

> stravenky

> příspěvek na penzijní připojištění

> příspěvek na dovolenou

> věcné dary, jednorázové odměny

> služební byt

Náležitosti přihlášky uchazeče:

> jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození

> státní příslušnost a místo trvalého pobytu

> číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka

> datum a podpis uchazeče

Doklady, které je nutno doložit k přihlášce:

> strukturovaný životopis zaměřený na údaje o dosavadní profesní praxi, odborných znalostech a dovednostech s kontaktní adresou, telefonem, e-mailem

> výpis z evidence rejstříku trestů ne starší 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad, osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží uchazeč svou bezúhonnost čestným prohlášením

> kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

> souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení,

Součástí výběrového řízení budou osobní pohovory s uchazeči, kteří předložili úplné přihlášky včetně příloh.

Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:

Přihlášku s přílohami doručte v zalepené obálce nejpozději do 22.7.2024 do 16:00 hodin, buď osobně na podatelnu Městského úřadu, Komenského nám. 70, Němčice nad Hanou nebo poštou na adresu:

Městský úřad Němčice nad Hanou

Ing. Ivana Korvasová, tajemnice městského úřadu

Palackého nám. 3

798 27 Němčice nad Hanou

Uzavřenou obálku zřetelně označte heslem „Výběrové řízení – pracovník údržby veřejných prostranství a zeleně“.

Případné dotazy zodpoví vedoucí technických služeb pan Radovan Novotný, tel: 606120964.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 38 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Město Němčice nad Hanou.

Obraťte se na kontaktní osobu. Radovan Novotný, Vedoucí technických služeb. Tel.: +420 606 120 964.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 120 964

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:29698800789.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes ofertadas.