Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Sprzątaczka

Sprzątaczka. Małopolskie. Polonia

Empleo en Małopolskie (Polonia) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pomoce domowe, sprzątacze i pracze › Pomoce domowe, sprzątacze domowi, hotelowi i biurowi › Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. Dokładne codzienne ścieranie kurzu i brudu z wszelkich powierzchni w gabinetach, korytarzach, klatkach schodowych.

2. Dokładne mycie okien co najmniej dwa razy do roku oraz systematycznie wszystkich powierzchni szklanych łącznie ze stolarką okienną w sypialniach uczniowskich.

3. Systematyczne zmywanie na mokro wszystkich korytarzy i klatek schodowych.

4. Codzienne mycie drzwi, lamperii i listew przypodłogowych, pomieszczeń gospodarczych internatu wraz z pomieszczeniami sypialnymi uczniów.

5. Codzienne opróżnianie koszy na śmieci.

6. Systematyczne codzienne szorowanie wszystkich urządzeń w sanitariatach.

7. Utrzymywanie czystości wokół internatu, opieka nad kwiatami.

8. Przygotowanie pomieszczeń do remontów oraz sprzątanie po remoncie.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze branżowe - konieczne; średnie zawodowe - konieczne; średnie branżowe - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne; zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie zawodowe 4-letnie - konieczne

- pozostałe: Wymagane wykształcenie podstawowe lub gimnazjalne lub zawodowe lub średnie bez ograniczeń kierunków kształcenia. Praca na jedną zmianę w godzinach 13-21. Umowa na okres próbny 3 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia.

I. Czynniki fizyczne: przenoszenie ciężarów

II. Pyły: ---

III. Czynniki chemiczne: środki chemiczne ogólnego stosowania

IV. Czynniki biologiczne: niewiadomego pochodzenia

V. Inne czynniki, w tym niebezpieczne: praca na wysokości do 3m

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Dokumenty, które powinna posiadać osoba na spotkaniu z pracodawcą:

1) Podanie o pracę (kwestionariusz osobowy do pobrania w sekretariacie szkoły)

2) Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie (do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

3) Kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia (do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

Wymagane dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie szkoły (ul. Bocheńska 6, 32-720 Nowy Wiśnicz) do 27 czerwca 2024 r. do godz

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 481 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

Marcin Kierepka, tel.: 14 6855650, email: sekretariatwisnickiplastyk.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1567StPr/24/0387.

Ver las 401 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.