Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > vendedor especializado/vendedora especializada > Sprzedawca-kasjer

Sprzedawca-kasjer. Małopolskie. Polonia

Demanda de vendedor especializado/vendedora especializada en Polonia (Małopolskie)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Sprzedawcy › Pracownicy sprzedaży w sklepach › Ekspedienci w sklepach.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży; dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru; przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, książeczka sanepidowska (w przypadku braku książeczki sanepidowskiej koszt wyrobienia po stronie kandydata).

Miejsce wykonywania pracy: Biedronka, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 18.

Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (pół etatu) - do uzgodnienia z pracodawcą (kierownikiem sklepu), praca w systemie trzyzmianowym - godziny pracy ustala kierownik sklepu (zmiany, międzyzmiany), przykładowe godziny pracy - I zmiana od 5:45 do 14:00, II zmiana od 13:45 do 21:45; III zmiana od 22:00 do 6:00.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 664 444 490 lub mailowy - katarzyna.kubarajeronimo-martins.com

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 419 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 8.

Empleador: JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA.

Katarzyna Kubara, tel.: 664 444 490, email: katarzyna.kubarajeronimo-martins.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1686Pr/jokr/24/0866.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada ofertadas.