Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Sprzątaczka W Sekcji Administracyjno-gospodarczej Wydziału Inwestycji I Remontów Kwp W łodzi

Trabajos en Polonia (Łódzkie) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Sprzątaczka W Sekcji Administracyjno-gospodarczej Wydziału Inwestycji I Remontów Kwp W łodzi

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pomoce domowe, sprzątacze i pracze › Pomoce domowe, sprzątacze domowi, hotelowi i biurowi › Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku:

- myje, czyści, pastuje podłogi,

- odkurza i myje parapety okienne, klatki schodowe, powierzchnie przeszklone i balustrady,

- myje urządzenia sanitarne, glazury, lustra, lamperie,

- uzupełnia mydła, ręczniki, papier toaletowy, odświeżacze WC,

- myje okna, pierze firany i żaluzje okienne,

- wykonuje inne czynności zlecone przez przełożonych, wynikające z zadań realizowanych przez Wydział.

Warunki pracy

- praca na wysokości do 3 m.,

- przenoszenie ciężarów do 12 kg,

- praca w systemie podstawowym,

- niedostosowanie budynku do osób niepełnosprawnych

Dodatkowe informacje

- wynagrodzenie: 2150 zł brutto + wysługa lat,

- oferty otrzymane po terminie, uzupełniane po terminie lub bez wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane,

- do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne,

- do kolejnych etapów rekrutacji zostaną zaproszeni jedynie kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne,

- kandydaci zakwalifikowani zostaną telefonicznie powiadomieni o etapach i terminie rekrutacji,

- oferty, które spełniały wymagania formalne, lecz nie zostały wybrane do dalszego procesu rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone (o tym fakcie kandydaci nie będą powiadomieni),

- oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,

- oświadczenia i list motywacyjny muszą być podpisane własnoręcznie,

- aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego,

- planowane rozpoczęcie pracy w ciągu około 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia (zatrudnienie nowego pracownika w KWP w Łodzi może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika OIN KWP w Łodzi postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa lub po potwierdzeniu faktu wydania i ważności poświadczenia bezpieczeństwa w przypadku legitymowania się poświadczeniem bezpieczeństwa wydanym przez inny uprawniony p

País del trabajo: Polonia.

Región: Łódzkie.

Ver 155 ofertas de trabajo en "Łódzkie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W ŁODZI.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 47 841 27 73

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1322StPr/24/3863.

Ver las 398 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.