Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

Ofertas en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Spremač/ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj: 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22), te članka 43. Statuta Dječjeg vrtića „Leptir“ Upravno vijeće Dječjeg vrtića ˝Leptir˝ objavljuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto

SPREMAČICA M/Ž

- 1 izvršitelj/icarad na određeno, puno radno vrijem,

do povratka radnice s bolovanja

UVJETI: prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj: 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).

NSS – osnovna škola

Za oglašeno radno mjesto mogu se prijaviti osobe oba spola koje ispunjavaju propisane uvjete.

Radni odnos ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti u preslici sljedeće dokumente:

- životopis,

- dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe osmog razreda ili srednje škole),

- dokaz o državljanstvu,

- Potvrdu ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji

Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,

- Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak – čl. 25.st.2 (ne stariji od 6 mjeseci)

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Osoba koja može ostvariti pravo prednosti prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17) i članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13, 152/14 i 39/18) dužna se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na javni natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93,02/94, 76/94,108/95, 108/96, 82/01, 103/03,148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokumente iz čl. 49. st.1. Zakona.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. 4. 2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom podnose se na adresu:

Dječji vrtić ˝Leptir˝, I. G. Kovačića 20, 10360 Sesvete.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Dječjeg vrtića „Leptir“ u roku osam dana od dana donošenja odluke.

Kandidati koji nisu izabrani mogu preuzeti dostavljenu dokumentaciju u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru u tajništvu vrtića.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Dječjeg vrtića „Leptir“ 28.6.2024. i traje do 6.7.2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Dječji vrtić Leptir.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: I.G.KOVAČIĆA 20, SESVETE

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2526591.

Ver las 400 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.