Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

SPREMAČ/ICA. Croacia

Empleos en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Dječji vrtić „Tratinčica“

Barban 133, 52207 Barban

KLASA :112-01/24-01-09

UR.BROJ:2163-12-04-24-01

Temeljem čl.26. stavka 1. i 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07,94/13), čl. 33. Statuta Dječjeg vrtića "Tratinčica" i Odlukom Upravnog vijeća Dječjeg vrtića "Tratinčica" od 17. lipnja 2024. godine, raspisuje se dana 21. lipnja 2024. godine

NATJEČAJ

za radno mjesto

SPREMAČ/ICA na određeno puno radno vrijeme, zbog povećanog obima poslova, 1 izvršitelj/ica za rad u Dječjem vrtiću "Tratinčica"

Uvjeti za radno mjesto spremača/ice su prema Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika, te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97)

Kandidati uz vlastoručno potpisanu zamolbu, dužni su priložiti sljedeće:

1. životopis

2. domovnica

3. dokaz o stečenoj stručnoj spremi

4. elektronički zapis od HZMO (dokaz o radnom stažu, ne starije od mjesec dana)

5. dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl. 25 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od 3 mjeseca)

- potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl. 25, stavak 2) - ne starija od 3 mjeseca

- potvrda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl. 25, stavak 4) - ne starija od 3 mjeseca

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola sukladno čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17).

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102.Zakona o braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( Narodne novine 121/2017), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata ( Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ( Narodne novine broj 157/13 i 152/14), dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine 121/17) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti sve potrebne dokaze iz članka 103.navedenog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na natječaj dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nije koristio pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, uz prijavu na natječaj, dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.)

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti poštom u roku osam (8) dana (od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na mrežnim stranicama vrtića) na adresu Dječji vrtić "Tratinčica", Barban 133, 52207 Barban, s naznakom "natječaj za spremača/icu".

Natječaj će trajati od 21.06.2024. do 29.06.2024. godine.

Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prilikom zapošljavanja oba spola su u ravnopravnom položaju.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti pravovremeno obaviješteni.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Dječji vrtić "Tratinčica" može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN, broj 42/18).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Dječji vrtić "Tratinčica".

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Barban 150, Barban

Zamolba: Barban 133, 52207 Barban

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2524556.

Ver las 400 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.