Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/spremačica

SPREMAČ/SPREMAČICA. Croacia

Ofertas de empleo en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) i članka 30. st. 2. t. 10. Statuta Dječjeg vrtića Radost Novska te Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Radost Novska KLASA: 011-04/24-01/28, URBROJ: 2176-64-04/04-24-1, s 15. sjednice održane 16.09. 2024. godine Upravno vijeće Dječjeg vrtića Radost Novska objavljuje

N A T J E Č A J

za obavljanje poslova za radno mjesto

SPREMAČ/ICE (m/ž)

1 izvršitelja/ice na neodređeno, puno radno vrijeme, novootvoreno radno mjesto

UVJETI za radno mjesto: prema odredbama članka 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine, broj 133/97) kao i uvjeti iz Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Radost Novska:

1. Završena osnovna škola

2. Probni rad od 30 dana

3. Zdravstvena sposobnost potrebna za obavljanje poslova

4. Da osoba nije pravomoćno osuđivana za kaznena djela iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

Dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova navedenog radnog mjesta izabrani kandidat će dostaviti nakon dostavljene obavijesti o izboru, a prije donošenja odluke o prijemu u radni odnos.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

UZ PRIJAVU ZA RADNO MJESTO SPREMAČICE POTREBNO JE PRILOŽITI:

1. životopis

2. dokaz o traženoj/navedenoj razini obrazovanja - presliku

3. dokaz o hrvatskom državljanstvu – presliku

4. rodni list – presliku

5. uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u članku 25. st. 1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju- original - ne stariji od 3 mjeseca

6. dokaz o radnom iskustvu – elektronički ispis staža HZMO-a

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema pozitivnim propisima RH dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti propisane dokaze o tom pravu te ostvaruje prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. do 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihove obitelji (N.N. br. 121/17, 98/19, 84/21) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze o ostvarivanju prava prednosti iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (N.N., br. 121/17, 98/19, 84/21 ). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (N.N. br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20.) dužni su da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima pozvati se na navedeno pravo i dostaviti sve dokaze propisane člankom 9.

Nepotpune i nepravodobno pristigle prijave neće se razmatrati. Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju i dostavljene u natječajnom roku, te koja je vlastoručno potpisana.

Kandidat/kinja koji nisu podnijeli pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom u postupku predmetnog natječaja.

Rok za podnošenje prijava je od 17.09.2024. do 25.09.2024. godine.

Natječaj se objavljuje na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Radost Novska dana 17.09.2024. godine.

Prijave s naznakom „Za natječaj - za radno mjesto spremača/ice“ mogu se dostaviti preporučeno putem pošte na adresu Dječji vrtić Radost Novska, Ivane Brlić Mažuranić 1, 44330 Novska ili putem e-mail adrese: inforadost-novska.hr

Kandidati prijavom na natječaj pristaju da Dječji vrtić Radost Novska, kao voditelj obrade, prikupljene podatke na temelju natječaja obrađuje samo u obimu i samo u svrhu provedbe natječaja, od strane ovlaštenih osoba za provedbu natječaja. Dječji vrtić će s osobnim podacima postupati sukladno pozitivnim propisima uz primjenu odgovarajućih tehničkih i sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili oštećenja.

O ishodu natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice www.vrtic-radost.hr ili na drugi odgovarajući način.

Traženi podaci kandidata ostati će u vrtiću u svrhu dokaza provedbe natječajnog postupka i koristiti se mogu isključivo u tu svrhu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ 'RADOST'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ivane Brlić Mažuranić 1, Novska 44330

Email: inforadost-novska.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2564844.

Ver las 403 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.