Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica – 1(jedan) Izvršitelj/ica Na Određeno Nepuno Radno Vrijeme- Dok Traje Potreba Zbog Povećanja Opsega Posla

SPREMAČ/ICA – 1(JEDAN) IZVRŠITELJ/ICA NA ODREĐENO NEPUNO RADNO VRIJEME- DOK TRAJE POTREBA ZBOG POVEĆANJA OPSEGA POSLA

Trabajo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

REPUBLIKA HRVATSKA

DJEČJI VRTIĆ METKOVIĆ

METKOVIĆ

KLASA: 112-03/24-01/63

UR.BROJ: 2117-107-02-24-1

Metković, 11. srpnja 2024.

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanje (Narodne Novine broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), članka 56. Statuta Dječjeg vrtića „Metković“ i Odluke upravnog vijeća (KLASA:601-05/24-01/07, URBROJ:2117-107-02-24-4) od 20. lipnja 2024. godine, Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Metković“ raspisuje

OGLAS

za radno mjesto

  1. SPREMAČ/ICA – 1(jedan) izvršitelj/ica na određeno nepuno radno vrijeme- dok traje potreba zbog povećanja opsega posla

– Mjesto rada: Područni vrtić u Vidu

Uvjeti oglasa: - prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju članak 24. i 25. (Narodne novine broj 10/97, 107/07, 94/13 ,98/19, 57/22 i 101/23), s poželjnim iskustvom rada na poslovima za koji se raspisuje oglas.

Služba na određeno vrijeme radi obavljanja poslova čiji se opseg privremeno povećao ne može postati služba na neodređeno vrijeme.

Pri sklapanju ugovora o radu ugovoriti će se probni rad u trajanju od 2 mjeseca.

Opći uvjeti za prijam na radno mjesto:

- punoljetnost,

-zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima.

Uz prijavu (vlastoručno potpisanu) kandidati su dužni priložiti:

- životopis

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika)

- dokaz o državljanstvu

- presliku potvrde ili elektronički zapis o podacima evidentiranima u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje kojom kandidat dokazuje postojanje evidentiranog staža, ne starije od mjesec dana

- dokaz o radnom iskustvu ostvarenom na odgovarajućim poslovima (koji sadrži vrstu poslova koju je kandidat/kinja obavljao/la, vrstu stručne spreme za obavljanje tih poslova i razdoblje u kojem je obavljao/la te poslove (preslika ugovora, rješenja ili potvrde poslodavca); radno iskustvo na odgovarajućim poslovima je radno iskustvo ostvareno na poslovima odgovarajuće stručne spreme i struke,

- dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne stariji od mjesec dana od dana objave oglasa):

a) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25.st.2. Zakona opredškolskom odgoju i obrazovanju );

b) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25.st.4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju).

Dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova predloženi kandidat je dužan dostaviti prije potpisivanja ugovora o radu.

Osim pisane prijave na oglas, kandidati cjelokupnu dokumentaciju mogu dostaviti u izvornicima ili neovjerenim preslikama. Izabrani kandidat dužan je prije sklapanja ugovora o radu dostaviti na uvid isprave u izvorniku.

Na oglas se, pod ravnopravnim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati koji će se u oglasu pozvati na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su priložiti svu potrebnu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), te članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), dužan se u prijavi na oglas pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Da bi kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 102. stavaka 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23) koja u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužna je uz prijavu na oglas priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz oglasa te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/userdocsimages/ng/12%20prosinac/zapo%C5%A1ljavanje/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20pri%20zapo%C5%A0ljavanju.pdf.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na oglas poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja postupka oglasa.

Samom prijavom na oglas za posao kandidat automatski daje privolu Dječjem vrtiću „Metković“ za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na oglas i dokumentaciji dostavljenoj s prijavom, a u svrhu provedbe ovog oglasa.

Kandidatom prijavljenim na oglas smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima te koja ispunjava formalne uvjete iz oglasa. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave oglasa na mrežnoj stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića „Metković“, a zaključno s datumom 22. srpnja 2024. godine

Prijave za oglas s obveznom dokumentacijom podnose se osobno u ured referenta ili poštom preporučeno na adresu:

Dječji vrtić „Metković“, Kralja Zvonimira 22 , Metković

„Prijava na oglas – spremač/ica na određeno nepuno radno vrijeme – ne otvaraj“.

O rezultatima provedenog oglasa kandidati će biti obaviješteni u roku od osam (8) dana od dana donošenja odluke o odabiru kandidata putem mrežne stranice Vrtića http://www.vrticimetkovic.hr.

Objavom rezultata oglasa na mrežnoj stranici Vrtića http://www.vrticimetkovic.hr smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima oglasa.

Priložena natječajna dokumentacija se ne vraća.

Dječji vrtić Metković zadržava pravo poništenja oglasa.

Oglas je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Dječjeg vrtića „Metković“ 12. srpnja 2024. godine.

RAVNATELJICA

Julijana Bebić v.r.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ METKOVIĆ.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: KRALJA ZVONIMIRA 22, 20350 METKOVIĆ

Zamolba: KRALJA ZVONIMIRA 22, 20350 METKOVIĆ

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2533631.

Ver las 397 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.