Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > analista de la calidad del agua > Specjalista

Ofertas de trabajo en Polonia (Dolnośląskie) de analista de la calidad del agua

Specjalista

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › analista de la calidad del agua.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Specjaliści nauk przyrodniczych › Specjaliści do spraw ochrony środowiska.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - wykonywanie zadań przewidzianych dla służb parków krajobrazowych zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r.

- przygotowywanie wniosków i opinii w sprawach dotyczących zagospodarowania przestrzennego

Praca w godzinach 8:00-16:00

Umowa na okres próbny - 6 m-cy, następnie na czas określony - 33 m-ce, docelowo na czas nieokreślony.

Oferta dostępna w sali C, D, A.

Kontakt z pracodawcą - e-mail: wroclawdzpk.pl

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska - konieczne

- pozostałe: wykształcenie: wyższe na kierunku: biologia, etnologia, geografia, gospodarka przestrzenna, leśnictwo, ochrona dóbr kultury, ochrona środowiska, ogrodnictwo, rolnictwo lub turystyka i rekreacja,

staż pracy: rok, mile widziane doświadczenie w gospodarce przestrzennej

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie o niekaralności, kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 206 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: DOLNOŚLĄSKI ZESPÓŁ PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH.

Instrucciones para solicitar:

email: wroclawdzpk.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/2307.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Profesionales de la protección medioambiental › analista de la calidad del agua ofertadas.