Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios > Specjalista Ds. Zlecania Dokumentacji

Specjalista ds. zlecania dokumentacji. Pomorskie. Polonia

Oferta de administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios en Pomorskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zlecanie i odbiór dokumentacji projektowej, monitorowanie procesu pozyskania niezbędnych decyzji, zgód i pozwoleń wymaganych przed rozpoczęciem robót budowlanych, dostaw lub usług, sprawdzanie prawidłowości dokonywania ocen i weryfikacji opracowań projektowych oraz przygotowania inwestycji, bieżąca współpraca z Wykonawcami i instytucjami RON w celu sprawnego i terminowego prowadzenia zadań, współpraca z urzędami administracji publicznej, biurami projektów lub innymi wyspecjalizowanymi firmami w zakresie prowadzonych inwestycji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:30-15:30.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - pożądane

- pozostałe: wykształcenie wyższe, znajomość pakietu MS Office, biegła obsługa aplikacji komputerowych, komunikatywność, obowiązkowość, sumienność, samodzielność, autonomia w szukaniu rozwiązań. Umiejętność: redagowania pism urzędniczych, czytania dokumentacji projektowej, organizacji pracy własnej, analitycznego myślenia, pracy w zespole. Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 339 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: 17. Terenowy Oddział Lotniskowy.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 261 21 34 35, email: 17tol.sekretariatron.mil.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1847StPr/24/8192.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios ofertadas.