Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación > Specjalista Ds. Zapewnienia Jakości

Specjalista ds. zapewnienia jakości. Świętokrzyskie

Oferta de ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación en Świętokrzyskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad › ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) › Inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: według stanowiska

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane

- pozostałe: Zakres czynności;bieżące kontrolowanie prowadzonych robót i dostaw pod kątem jakościowym - konstrukcje stalowe,sprawdzanie poprawności wykonania zgodnie z dokumentacją i wymogami technicznymi,opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową prowadzonych robót,

sporządzanie Programów Zapewnienia Jakości (PZJ), wniosków o zatwierdzenie materiałów oraz archiwizowanie wymienionych dokumentów.             Wymagania;wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych,

znajomość pakietu MS Office,komunikatywność,umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:uprawnienia VT, MT, PT, lub UT,znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej, renomowanej firmie,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, dodatki z okazji świąt),możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Świętokrzyskie.

Ver 70 ofertas de trabajo en "Świętokrzyskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: MOSTOSTAL KIELCE Spółka Akcyjna.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 41 348-91-49, email: pracamostostal-kielce.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1817StPr/24/1597.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de control de calidad/ingeniera de control de calidad › ingeniero especializado en normalización y certificación/ingeniera especializada en normalización y certificación ofertadas.