Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > ingeniero medioambiental/ingeniera medioambiental > Specjalista Ds. Weryfikacji Dokumentacji

Ofertas de empleo de ingeniero medioambiental/ingeniera medioambiental en Warmińsko-mazurskie (Polonia)

Specjalista Ds. Weryfikacji Dokumentacji

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros medioambientales › ingeniero medioambiental/ingeniera medioambiental.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) › Inżynierowie inżynierii środowiska.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - weryfikacja dokumentacji projektowej

- weryfikacja kosztorysów ofertowych

- przygotowywanie kosztorysów ofertowych

- przygotowywanie danych do opinii inwestorskich oraz programów inwestycji

- przygotowywanie danych do opisów przedmiotu zamówienia oraz programów funkcjonalno-użytkowych

- uczestniczenie w naradach koordynacyjnych na etapie opracowywania dokumentacji budowlanych na terenie realizowanych zadań.

Godziny pracy 7-15

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: obsługa pakietu MSOffice - konieczne

- pozostałe: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy wykształceniu wyższym nie jest wymagane, natomiast przy wykształceniu średnim 4 lata (przy wykształceniu średnim zmiana nazwy stanowiska na starszy inspektor).

Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analizy problematyki związanej z planowaniem infrastruktury, umiejętność pracy w krótkim reżimie czasowym. Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w specjalności sieci i instalacje sanitarne . Znajomość programu NORMA PRO.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Dokumenty: CV, list motywacyjny, kopia uprawnień budowlanych

(w przypadku posiadania).

Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć klauzulę o treści

"Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym".

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-mazurskie.

Ver 173 ofertas de trabajo en "Warmińsko-mazurskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie.

Instrucciones para solicitar:

Anna Pawlak, tel.: 261321620, email: rziolsztynron.mil.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1813StPr/24/1309.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros medioambientales › ingeniero medioambiental/ingeniera medioambiental ofertadas.