Specjalista do spraw planowania strategicznego. Wielkopolskie

Oferta de Especialistas en políticas de administración en Polonia (Wielkopolskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: współdziałanie w opracowywaniu planów rekrutacji uczestników do jednostek organizacyjnych WWK; opinowanie i stwierdzanie zgodności rocznych planów zadaniowych (finansowych i merytorycznych) a także arkuszy organizacyjnych, regulaminów i innej dokumentacji opracowywanej przez jednostki organizacyjne ŚHP. HP, OSiW czy także dokumentacji wynikającej z funkcjonowania ZKW; przedstawianie jednostkom podległym propozycje rozwiązań w sprawach organizacyjnych oraz współuczestniczenie w realizacji przedsięwzięć w zakresie kształcenia i wychowania młodzieży Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: obsługa komputera - Ms Office - konieczne; doświadczenie zawodowe - konieczne; umiejętność analitycznego myślenia - konieczne; samodzielność - konieczne - pozostałe: dodatkowo: odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność, zaangażowanie; znajomośc struktury organizacyjnej oraz przepisów prawnych związanych z funkcjonowaniem instytucji OHP, wykształcenie wyższe preferowane pedagogika Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 343 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 03/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2350.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Michał Comba, email: wwk-kadryReemplazar por una arrobaohp.pl

Empresa: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP.

Dirección: 28 CZERWCA 1956R. 211, 61-485 Poznań, Polska.

Contacto: Michał Comba, email: wwk-kadryReemplazar por una arrobaohp.pl

Email: wwk-kadryReemplazar por una arrobaohp.pl

Teléfono: 61 831 24 79.

Ver las 340 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.