specjalista do spraw planowania produkcji. Warminsko-Mazurskie

Búsqueda en Polonia (Warminsko-Mazurskie) de Ingenieros químicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos.
Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) : Inżynierowie chemicy.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: tworzenie planów produkcyjnych krótko i długo terminowych , bilansowanie masy mięsnej w oparciu o plany ubojowe , monitorowanie stanów magazynowych, produktu gotowego, surowców oraz przypraw, planowanie zakupu surowców, monitorowanie wiekowania produktu gotowego i surowców, , planowanie zakupu surowców mięsnych w oparciu o plany produkcyjne, monitorowanie i optymalizacja cen surowców zakupywanych, potwierdzanie kontraktów w oparciu moce produkcyjne, , zapewnianie terminowosci realizacji kontraktów, wspólpraca z działami logistyki, handlu, produkcji. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE - konieczne; znajomość programu SAP - dodatkowe - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - dodatkowe - pozostałe: Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale planowania produkcji. PRACODAWCA OFERUJE wynagrodzenie zasadnicze plus premia kwartalna 300 zł, premia roczna 1.200 zł. nagroda z za pozyskanie pracownika maks. do 400 zł Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-Mazurskie.

Ver 277 ofertas de trabajo en "Warminsko-Mazurskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2750.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
tel.: 0896490545, email: mariola.ptakReemplazar por una arrobaanimex.pl

Empresa: Animex Foods Sp. z o.o. sp. k Morliny oddział Iława.

Dirección: Jana Pawła II 8, 14-200 Iława, Polska.

Contacto: tel.: 0896490545, email: mariola.ptakReemplazar por una arrobaanimex.pl

Teléfono: 896490545.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos ofertadas.