Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Especialistas en políticas y servicios de personal > Specjalista Ds. Personalnych

Empleos de Especialistas en políticas y servicios de personal en Polonia

Specjalista Ds. Personalnych

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

Zatrudnianie cudzoziemców,

Prowadzenie archiwum dokumentacji osobowej,

Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku,

Sporządzanie raportów kadrowych,

Kompleksowa obsługa spraw pracowniczych w zakresie ZFŚS.

Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne- inne zawody: Specjalista do spraw kadr, staż: 2 lat - konieczne- pozostałe: Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie,

Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

Umiejętność naliczania wynagrodzeń,

Umiejętność sporządzania list płac dla pracowników firmy i osób zewnętrznych z tytułu umowy o pracę i umów cywilnoprawnych zlecenia i o dzieło,

Umiejętność obsługi programu Płatnik,

Samodzielność, zdolności analitycznego myślenia,

Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji,

Znajomość  MS Office (Word, Excel, Power Point),

Mile widziana znajomość programu SAP HR ,

Doświadczenie na stanowisku specjalista ds. kadr  - min. 2 lata.

Oferujemy:

Ciekawą  pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie,

Zakładowy Fundusz Socjalny.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o udział w procesie rekrutacji i złożenie CV w Dziale ds. Personalnych Animex Foods w Iławie al. Jana Pawła II 8 lub na adres:

ilawa.rekrutacjaanimex.pl Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Morlinach oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.animex.pl  moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie do

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3000 (PLN).

Empleador: Animex Foods Spółka z o.o. Sp. k. Oddział w Iławie.

Instrucciones para solicitar:

Izabela Kurek, tel.: 896490525, email: animex.pl" rel="nofollow">ilawa.rekrutacjaanimex.pl

Identificador de la vacante:1552StPr/19/0085.

Ver las 314 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.