Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Contables > Specjalista Ds. Księgowo-kadrowych

Specjalista ds. księgowo-kadrowych. Lubelskie. Polonia

Vacante de Contables en Lubelskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw finansów › Księgowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: -Koordynacja obiegu dokumentacji księgowej i kadrowej w ramach instytucji i jej filii.

-Naliczanie wynagrodzeń z zakresu umów cywilnoprawnych.

-Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PDOF i GUS.

-Sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik.

-Obsługa kadrowa pracowników (m.in. prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie urlopów i delegacji, prowadzenie ewidencji czasu pracy ).

-Obsługa pracowniczych planów kapitałowych.

-Sporządzanie sprawozdań z zatrudnienia oraz GUS: Z-03, Z-05, Z-06, itp.

-Obsługa kasy DDK zgodnie z aktualnymi procedurami i regulaminami.

-Sprzedaż oraz obsługa kasowa zajęć i wydarzeń oferowanych przez instytucję.

-Obsługa Platformy DDK.

-Bieżąca współpraca z Klientem.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości - konieczne

- pozostałe: wykształcenie: wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym) związane z finansami/rachunkowością lub zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Umiejętności:

1. Umiejętność stosowania i interpretacji przepisów prawnych,

2. Praktyczna znajomość zagadnień księgowych, kadrowych oraz obowiązujących przepisów prawnych, podatkowych.

3. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

4. Mile widziana znajomość obsługi programu COMARCH Optima.

5. Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ZFŚS

6. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu procedur, regulaminów, instrukcji.

7. Komunikatywność

8. Inicjatywa, zaangażowanie, sumienność

9. Organizacja własnego stanowiska pracy oraz dynamizm w działaniu

10. Umiejętność pracy pod presją czasu, energiczna

12. Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.

13. Dużej samodzielności.

14. Wysokiej kultury osobistej.

15. Nastawienia na rozwiązania i realizację celów

16. Nastawienie na rozwój kompetencji.

17. Praca na oferowanym stanowisku wymaga dyspozycyjności nie tylko w standar

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 268 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DZIELNICOWY DOM KULTURY "BRONOWICE".

Instrucciones para solicitar:

Małgorzata Buczek, email: sekratariatddkbronowice.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/2436.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables ofertadas.