Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Contables > Specjalista Ds. Księgowo-kadrowych

Specjalista ds. księgowo-kadrowych. Lubelskie. Polonia

Contratación de Contables en Polonia (Lubelskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw finansów › Księgowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: -Koordynacja obiegu dokumentacji księgowej i kadrowej w ramach instytucji i jej filii.

-Naliczanie wynagrodzeń z zakresu umów cywilnoprawnych.

-Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PDOF i GUS.

-Sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik.

-Obsługa kadrowa pracowników (m.in. prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie urlopów i delegacji, prowadzenie ewidencji czasu pracy ).

-Obsługa pracowniczych planów kapitałowych.

-Sporządzanie sprawozdań z zatrudnienia oraz GUS: Z-03, Z-05, Z-06, itp.

-Obsługa kasy DDK zgodnie z aktualnymi procedurami i regulaminami.

-Sprzedaż oraz obsługa kasowa zajęć i wydarzeń oferowanych przez instytucję.

-Obsługa Platformy DDK.

-Bieżąca współpraca z Klientem.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości - konieczne

- pozostałe: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym) związane z finansami/rachunkowością lub zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Umiejętności:

Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ZFŚS

Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Duża samodzielność.

Wysoka kultura osobista.

Nastawienie na realizację celów

Nastawienie na rozwój kompetencji .

minimum dwuletnie doświadczenie w pracy o zbliżonym zakresie obowiązków - warunek konieczny

wymagane dokumenty:

1. CV,

2. wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o pracę,

3. dokumenty potwierdzające staż pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem spraw kadrowych (kserokopie),

4. dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe (kserokopie),

5. oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

6. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,

7. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,

8.

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 311 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DZIELNICOWY DOM KULTURY "BRONOWICE".

Instrucciones para solicitar:

Małgorzata Buczek, email: sekratariatddkbronowice.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/1787.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables ofertadas.