Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > agente de viajes > Konsultant Ds. Sprzedaży

Konsultant ds. sprzedaży. Dolnośląskie. Polonia

Contratación de agente de viajes en Dolnośląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de agencias de viajes › agente de viajes.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Pracownicy obsługi klienta › Pracownicy do spraw informowania klientów › Konsultanci i pracownicy biur podróży.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - zapoznawanie się z polityką handlową firmy oraz systemami tworzenia i sprzedaży produktu , z zasadami kultury i jakości obsługi klienta,

- zapoznanie z systemami rezerwacyjnymi i własnym systemem,

- przygotowanie ofert sprzedaży i świadczeniu usług turystycznych,

- pomaganie klientom w wyborze optymalnych usług turystycznych,

- prowadzenie dokumentacji ofert, zamówień, anulowań, realizacji i rozliczenia imprez turystycznych zgodnie z instrukcjami lub wytycznymi,

- prowadzenie dokumentacji posprzedażowej.

Oferta dostępna w sali H, C, E, G.

Kontakt z pracodawcą - e-mail (CV i list motywacyjny) pracatraveliada.pl

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane; średnie zawodowe - pożądane

- inne zawody: Pracownik biura podróży - konieczne

- pozostałe: wykształcenie: min. średnie, mile widziane wyższe,

staż pracy: brak wymagań,

umiejętności: praca na komputerze, znajomość programów Word, Excel, wyszukiwarek Chrome i Mozilla

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 155 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: TRAVELIADA.PL ADRIANNA RUDANIECKA.

Instrucciones para solicitar:

email: pracatraveliada.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/0452.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de agencias de viajes › agente de viajes ofertadas.