Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > responsable de recursos humanos > Specjalista Ds Kadr I Płac

Specjalista ds Kadr i Płac. Opolskie. Polonia

Ofertas de empleo en Polonia (Opolskie) de responsable de recursos humanos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › responsable de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: -pełna obsługa płacowo-kadrowa

-naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych

- obsługa zajęć komorniczych

- sporządzanie deklaracji i raportów ZUS, GUS,PFRON, US

-doradztwo dla pracowników i kadry menedżerskiej w zakresie wynagrodzeń oraz prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- umiejętności: znajomość Kodeksu Pracy, Płatnika, naliczania płac - konieczne; samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność - konieczne

- języki obce: niemiecki - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - pożądane; angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - pożądane

- pozostałe:

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Kilińskiego 1A

Krapkowice 47-303

- wymagane dokumenty: CV preferowana forma kontaktu - e-mail: officeisdmsolutions.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Opolskie.

Ver 117 ofertas de trabajo en "Opolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Iwona Woroniecka, tel.: 774465995, email: i.woronieckakrapkowice.praca.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1782StPr/24/0536.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas y servicios de personal y afines › responsable de recursos humanos ofertadas.