Specjalista ds. handlowych. Slaskie. Polonia

Oferta de Profesionales de la publicidad y la comercialización en Polonia (Slaskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations : Specjaliści do spraw reklamy i marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: - Aktywne poszukiwanie nowych klientów biznesowych. Analiza możliwości i zakresu współpracy z Klientami. Przygotowywanie ofert handlowych. Raportowanie podejmowanych działań. - Firma oferuje: Współuczestnictwo w realizacji projektów edukacyjnych przy współudziale międzynarodowych korporacji informatycznych. Zdobycie wiedzy o najnowszych technologiach i trendach w IT. Wynagrodzenie stałe + premia od osiąganych efektów. Przyjazną atmosferę w pracy w dymanicznie rozwijającej się firmie. - Wynagrodzenie: od 3000 do 3300 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 8:00-16:00. Wykształcenie wyższe (licencjat, magister lub inżynier). Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem. Mile widziana znajomośc rynku IT. Kontakt e-mail: marketingReemplazar por una arrobait-penetration.pl Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - pozostałe: Wykształcenie wyższe. Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klientów i sprzedaży produktów i usług (preferowane doświadczenie w branży zaawansowanych technologii informatycznych). Umiejętności budowania i rozwijania pozytywnych relacji z klientami. Silnej motywacji do osiągania celów - wysokich umiejętności komunikacyjnych. Dobra organizacja pracy. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - Kontakt e-mail: marketingReemplazar por una arrobait-penetration.pl - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 569 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 12/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 3000.0 PLN mínimo y 3300.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Katarzyna Andrzejewska, email: marketingReemplazar por una arrobait-penetration.pl

Empresa: SYNERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Contacto: Katarzyna Andrzejewska, email: marketingReemplazar por una arrobait-penetration.pl

Email: marketingReemplazar por una arrobait-penetration.pl

Ver las 376 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.