Specjalista ds. handlowych. Slaskie. Polonia

Demanda en Polonia (Slaskie) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów : Przedstawiciele handlowi.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa llientów firmy, realizacja planów sprzedażowych poprzez obsługę stałych klientów, pozyskiwanie nowych, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - umiejętności: komputer - obsługa - konieczne - pozostałe: Wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, otwartość na przyswajalność nowych informacji, miły styl bycia, odpowiedzialność Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Budowlanych 59 Tychy 43100 - wymagane dokumenty: Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy. Oferta przeznaczona dla osób powyżej 30 roku życia - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: OfPr/17/1678| Wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, otwartość na przyswajalność nowych informacji, miły styl bycia, odpowiedzialność

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 573 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2056.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta, tel.: 32 781 58 63

Ver las 1,719 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.