Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > analista contable > Specjalista Ds. Analiz, Raportowania I Harmonogramowania

Contrato de analista contable en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie)

Specjalista Ds. Analiz, Raportowania I Harmonogramowania

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › analista contable.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw finansów › Księgowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przygotowywanie raportów postępu pracy realizowanych projektów. Analiza danych zawartych w raportach. Udział w procesie planowania prac na projekcie. Współpraca przy opracowywania harmonpgramu prac. Raportowanie zaawansowania prac. Koordynacja obiegu dokumentów. Współpraca z działami kotrolingu, finansowo-księgowymi, ofertowania, zakupów. Analiza postepu prac w odniesieniu do harmonogramu realizacji. Praca w Płocku w godz. 7-15.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - konieczne

- umiejętności: analityczne myślenie - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- pozostałe: dobra znajomość proframu Ms Project

Staż pracy min. 3 lata na stanowisku asystent zarządu lub specjalista ds. analiz, raportowania i harmonogramowania.

Bardzo dobra znajomość EXCEL, WORD, Power Point.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 373 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Monika Miłobędzka, tel.: 539 097 049, email: monika.milobedzkapolimex.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1754StPr/24/1011.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable › analista contable ofertadas.