Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Specijalist/specijalistkinja Za Tehničku Pripremu U Prodaji

Oferta de empleo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Croacia

Specijalist/specijalistkinja Za Tehničku Pripremu U Prodaji

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tvoji zadaci uključuju:

  • komunikaciju sa prodajnim savjetnicima i dizajnerima vezano uz projekte namještaja po mjeri
  • izmjeru prostora kod kupca u svrhu izrade projekta namještaja po mjeri
  • provjeru projekata izrade namještaja po mjeri
  • komunikaciju s kupcem oko tehničke ispravnosti
  • izradu završnog rješenja projekta namještaja po mjeri
  • komunikaciju s proizvodnjom vezano uz izradu namještaja po mjeri
  • pripremu tehničkog nacrta za montažu
  • praćenje projekta izrade namještaja po mjeri do završetka procesa
  • pružanje podrške prodajnim savjetnicima i monterima na terenu

Uvjeti:

  • spremnost na timski rad i prilagodljivost promjenama
  • pozitivan stav, fleksibilnost, odgovornost, spremnost na učenje
  • organiziranost, preciznost i točnost u izvršavanju zadataka
  • prednost: poznavanje rada u programu za 3D modeliranje (3Cad) te poznavanje i čitanje tehničkih nacrta
  • spremnost na kontinuiran terenski rad (od ponedjeljka do petka)
  • B - kategorija

Nudimo:

  • sigurno radno okruženje
  • rad unutar velikog tima
  • mentoriranje i okruženje koje potiče profesionalni i osobni razvoj
  • edukacije
  • izazovne i raznolike radne zadatke
  • nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
  • veliki paket dodatnih benefita (dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode 0 do 24 sata, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, subvencioniranje MultiSport kartice za rekreaciju)
  • isplatu božićnice
  • isplatu dara djetetu do 15. godine života
  • nagrada zaposleniku za rođenje djeteta
  • službeni laptop i mobitel
  • službeno vozilo u poslovne svrhe

Ukoliko želite postati dio našeg tima, pošaljite nam svoj životopis (s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka) putem linka za prijavu ili na e-mail: ibarisicprima-namjestaj.hr

Veselimo se Vašoj prijavi!

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRIMA NAMJEŠTAJ d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ibarisicprima-namjestaj.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2526557.

Ver las 493 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.