SPECIALNI IN REHABILITACIJSKI PEDAGOG - M/Ž. Savinjska

Contrato en Eslovenia (Savinjska) de Profesionales de la enseñanza

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
SPECIALNI IN REHABILITACIJSKI PEDAGOG, SVETOVALNI DELAVEC V VZGOJI IN IZOBRAŽEVANJU, Določen čas, 12 mesecev oz. 31. 8. 2018, polni delovni čas, 40 ur, POMOČ OTROKOM S POSEBNIMI POTREBAMI - INTEGRIRANIMI V REDNE ODDELKE VSEH TREH CELJSKIH JAVNIH VRTCEV., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Opravljen strokovni izpit. Zaposlitev na DM Mobilni vzgojitelj za izvajanje dodatne strokovne pomoči. Navedena smer izobrazbe je potrebna glede na vrsto pomoči, ki jo otroci potrebujejo skladno z odločbo o usmeritvi. Priložiti tudi potrdilo o nekaznovanosti. Vlog po e-pošti ne sprejemamo.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 289 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: VRTEC ZARJA.

Dirección: ZAGAJŠKOVA ULICA 8, 3000 CELJE.

Ver las 276 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.