Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Empleados de centros de llamadas > Specialista Telesales - Podpora Zákaznického Centra, Pracovníci V Zákaznických Kontaktních Centrech

Empleo en Jihočeský kraj (República Checa) de Empleados de centros de llamadas

Specialista Telesales - Podpora Zákaznického Centra, Pracovníci V Zákaznických Kontaktních Centrech

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Descripción de la oferta de trabajo:

Baví tě obchod a práce s lidmi, komunikace po telefonu a občas přivítáš také osobní kontakt?

Hledáme kolegyni nebo kolegu, který s námi bude tvořit obchodní tým, udržovat a rozvíjet velmi dobré vztahy s našimi zákazníky.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Požadavky na tebe:

- máš dobré komunikativní schopnosti

- dokážeš pracovat samostatně a je na tebe spolehnutí

- umíš si zorganizovat svůj čas a svěřené úkoly

- máš dokončenou alespoň střední školu

Co tě čeká:

- budeš radit, prodávat a pečovat

- budeš rádcem pro své zákazníky

- budeš informovat o našich akcích

Chceš to zkusit?

Pokud si myslíš, že jsi to právě Ty, koho hledáme, a máš zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašli nám svou žádost spolu se strukturovaným životopisem na e-mail volnamistavseprotisk.cz a připiš, že máš zájem o tuto pozici.

Těšíme se na Tebe už teď.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 273 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: VŠE PRO TISK s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Lucie Laňková. Tel.: +420 775 705 881. E-mail: vseprotisk.cz" rel="nofollow">volnamistavseprotisk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 705 881
  • Correo electrónico: volnamistavseprotisk.cz

Identificador de la vacante:16695750775.

Ver las 842 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas ofertadas.