Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Diseñadores gráficos y multimedia > Specialista V Produkčním Středisku S Plynulou Angličtinou A Dalším Jazykem, Grafici A Výtvarníci V Multimédiích

Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem, Grafici a výtvarníci v multimédiích

Demanda en Hlavní město Praha (República Checa) de Diseñadores gráficos y multimedia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti vědy a techniky › Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci › Grafici a výtvarníci v multimédiích.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- Příprava prezentací v PowerPoint na základě zadaných podkladů

- Grafická úprava dokumentů ve Word a Excel

- Infografika, letáky, newslettery, pozvánky apod.

- Kresba rukou

- Finalizace dokumentů (tisk, vazba, pálení CD)

- Komunikace se zákazníky

- Pravidelný reporting

- Aktivní týmová spolupráce na nových a stávajících projektech

Nabízíme:

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- Firemní benefity

- Pestré portfolio pracovních úkolů

- Vstupní školení

Požadujeme:

- Výbornou znalost následujících software: MS PowerPoint, Word, Excel, Adobe InDesign,

Illustrator, Photoshop, Adobe Acrobat,

- Praxe v oboru grafický design

- Zkušenost v technikách tisku jako litografie, serigrafie a ve výrobě papíru.

- Znalost anglického jazyka (na úrovni rodilého mluvčího)

- Aktivní znalost jednoho z následujících jazyků:

o Čínština, španělština, arabština, portugalština, ruština, němčina, francouzština, italština,

polština, ukrajinština, čeština, slovenština, rumunština, nordické jazyky, maďarština,

turečtina, řečtina, bulharština či jiný dle uvážení

- Týmový duch, odolnost vůči stresu

- Zkušenost na obdobné pozici výhodou

- Loajalita, pečlivost, odpovědnost

- Kulturní integrita

- Logické a technické myšlení, schopnosti analýzy a kombinatoriky

- Proaktivní osobnost

Zaměstnanecké výhody : Stravenky, 5 týdnů dovolené

Región: Hlavní město Praha.

Ver 288 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: A.T. Kearney GmbH - organizační složka.

Obraťte se na kontaktní osobu. Tereza Karpalová. Tel.: +420 222 120 121. E-mail: tereza.karpalovaatkearney.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 222 120 121
  • Correo electrónico: tereza.karpalovaatkearney.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:25453360758.

Ver las 32 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.