Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > trabajador social/trabajadora social > Sotsiaaltööspetsialist

Sotsiaaltööspetsialist. Estonia

Contrato en Estonia de trabajador social/trabajadora social

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Sotsioloogid ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad ja nõustajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendamine

Tööülesanded: Üksikisikutele või perekonnale toimetulekuraskuste ennetamiseks, kergendamiseks või kõrvaldamiseks abi osutamise korraldamine ja sotsiaalsele turvalisusele, arengule ning ühiskonnas kohanemisele kaasaaitamine.

Kodanike esmane nõustamine ja abistamine sotsiaalhoolekandealases asjaajamises.

Eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse vm sotsiaalteenuse vajaduse hindamine hindamisinstrumendi ja kodukülastuse alusel, arvamuse andmine sotsiaalteenuste ja -toetuste määramise kohta, vallavalitsuse õigusaktide ettevalmistamine.

Toetuste arvestamine ja määramine, andmete sisestamine ja juhtumite menetlemine andmeregistris STAR.

Riiklikult kohalikule omavalitsusele delegeeritud sotsiaaltööd puudutav tegevus.

Omalt poolt pakume: • vastutusrikast tööd ja väljakutset pakkuvaid tööülesandeid;

• häid võimalusi eneseteostuseks ja arenguks;

• koolitus- ja arenguvõimalusi;

• 35 kalendripäeva põhipuhkust;

• põhipalka kokkuleppel (teenistujate II palgagrupp).

Muud nõuded: • keskharidus, soovitavalt sotsiaaltööle lähedane erialane spetsialiseerumine;

• teadmiste olemasolu kohaliku omavalitsuse tööst, haldusmenetluse põhimõtetest, teenistuskoha teenistusvaldkonda reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine ja rakendamise oskus;

• teadmised inimese arengust, sotsiaaltööst, psühholoogiast ja nõustamisest;

• eesti keele oskus kõnes ja kirjas, ühe võõrkeele oskus B1 tasemel;

• tööks vajalike infotehnoloogiliste vahendite ja rakenduste kasutamise oskus (MS Office, STAR, dokumendihaldussüsteem Delta jm);

• kohusetunne, täpsus, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime, pingetaluvus;

• koostöö-, meeskonnatöö- ja hea suhtlemis- ning väljendusoskus, oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada, oskus konsulteerida ja pidada läbirääkimisi.

Kandidaadile tuleb kasuks:

• varasem töökogemus tööülesannetega seotud valdkonnas;

• kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil;

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Räpina Vallavalitsus.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 514 3178
  • Correo electrónico: katrinrapina.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1578943.

Ver las 53 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social ofertadas.