Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > experto en trabajo social/experta en trabajo social > Sotsiaaltöö Peaspetsialist

Sotsiaaltöö peaspetsialist. Estonia

Oferta de trabajo de experto en trabajo social/experta en trabajo social en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social › experto en trabajo social/experta en trabajo social.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Sotsioloogid ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad ja nõustajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • Jõelähtme valla sotsiaalvaldkonna arendamine;

• kohalikule omavalitsusele õigusaktidega pandud sotsiaalküsimustega seotud ülesannete täitmise korraldamine ja täitmine;

• valdkonna õigusaktide ettevalmistamine ja loomine;

• sotsiaalvaldkonna eelarvete planeerimine ja ettevalmistamine ning eraldatud vahendite sihtotstarbelise kasutamise eest vastutamine;

• vallavalitsuse kui eestkosteasutuse töö korraldamine ning sotsiaalhoolekande küsimustes vallavalitsuse esindamine kohtus;

• kodanike nõustamine valdkonna küsimustes.

Omalt poolt pakume: • huvitavat ja mitmekesist tööd;

• suurepärast ja toetavat meeskonda, ühisüritusi;

• võimaluse piires aja- ja kohapaindlikkust;

• koolitusi ja arenemisvõimalusi;

• töötasu 2150 eurot;

• ametiauto kasutamise võimalust või isikliku sõiduauto kasutamise hüvitist;

• 35 kalendripäeva puhkust.

Muud nõuded: • hea pingetaluvus, empaatiavõime, otsustus- ja vastutusvõime;

• valmidus meeskonnatööks;

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Jõelähtme Vallavalitsus (http://www.joelahtme.ee).

Ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja, kus kirjeldad, miks just Sina oled sobiv kandidaat antud ametikohale, hiljemalt 31. augustiks 2024 portaali CV Keskus vahendusel või aadressile kantseleijoelahtme.ee
Lisainfo telefonil +372 605 4862 või e-postiga kati.narusbergjoelahtme.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5300 7190
  • Correo electrónico: maire.kivistujoelahtme.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1585537.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social › experto en trabajo social/experta en trabajo social ofertadas.