Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva > Sotsiaaltöö- Ja Haridusspetsialist

Sotsiaaltöö- ja haridusspetsialist. Estonia

Empleos de director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Haldusspetsialistid › Juhtimis- ja korraldusvaldkonna analüütikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Vormsi vallavalitsuses tööle asudes on sinu ülesandeks aidata kaasa Vormsi saare elanike elukvaliteedi ja toimetuleku paranemisele ning saare hariduselu korraldamisele.

Tööülesanneteks muuhulgas:

nõustamine ja abivajaduse hindamine, teenuste arendamine, vallavalitsuse otsuste ettevalmistamine ja nende selgitamine, riigiasutustega suhtlemine, kogukonnaga vajaduste ja plaanide arutamine, arendusprojektide koostamine. Ametijuhendi leiab https://vormsi.ee/wp-content/uploads/2024/09/Sotsiaaltoo-haridusspetsialisti-ametijuhend-2.pdf

Omalt poolt pakume: Omalt poolt pakume võimalust taotleda ametikorterit, tuge sisseelamisel, väikesaare eriilmelist elu- ja kogukonda.

Tööle asumine koheselt, töökoha asukoht Vormsi saar.

Muud nõuded: Sotsiaaltöö- ja haridusspetsialistil peab olema kõrgharidus ja erialane väljaõpe kas sotsiaaltöö või haridusjuhtimise erialal,

tahe pühenduda kohapeal Vormsi elanike toetamisse

ning oskus kuulata ja mõista.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Vormsi Vallavalitsus (http://www.vormsi.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55965040
  • Correo electrónico: triinvormsi.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1589545.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › director de inteligencia competitiva/directora de inteligencia competitiva ofertadas.