Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas > Solution Consultant (presales), Specialisté V Oblasti Testování Softwaru A Příbuzní Pracovníci

Solution Consultant (Presales), Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Empleo en República Checa de Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky:

-    Znalost anglického jazyka

-    Znalost ruského nebo jiného cizího jazyka výhodou

-    Zkušenosti s prodejem nebo konzultacemi v technicky orientované pozici

-    Zkušenost s Data Managementem, MDM, DQ, Big Data, ETL, BI atd.

-    Schopnost pochopit obchodní a technické koncepty a transformovat je do adekvátních řešení pro správu dat

-    Praktické dovednosti ve správě dat - SQL, relační databáze

-    Schopnost pracovat v mezinárodním týmu, časté cestování mimo ČR

-    Analytické myšlení a schopnost efektivně/okamžitě řešit problém

-    Přehled o technologiích a novinkách

Zaměstnanecké výhody: Počítač, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, interní školení

Número de puestos: 3.

Empleador: Ataccama Software, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kateřina Kozáková. E-mail: ataccama.com" rel="nofollow">hrataccama.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: hrataccama.com

Identificador de la vacante:20675840710.

Ver las 314 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.