Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Administradores de sistemas > Software Packaging Specialist, Systémoví Administrátoři, Správci Počítačových Sítí

SOFTWARE PACKAGING SPECIALIST, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Ofertas de Administradores de sistemas en Jihomoravský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí : Systémoví administrátoři (správci systémů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Jaká jsou naše očekávání? - VŠ/SŠ vzdělání v IT oboru (v případě jiného oboru požadujeme delší praxi v IT) - dobrou komunikativní znalost AJ - expertní znalost práce s OS Microsoft - praxe v oblasti software packaging a software deployment - znalost skriptování pomocí VB, Batch, Powershell - praxe v používání nástrojů Ivanti (LANDESK) nebo SCCM. - zkušenosti s tvorbou standardů v oblasti aplikačního a SW vybavení Čím se budete zabývat? Hlavním posláním pozice je vytváření globálních standardů v oblasti aplikačního a softwarového vybavení jednotlivých skupin firemních uživatelů, vytváření instalačních balíčků a jejich uvolňování.

Součástí odpovědnosti je vytváření strategie v této oblasti, na kterou navazuje výběr softwarového vybavení, jeho testování (user acceptance tests), nasazování a péče o SW v průběhu jeho životního cyklu (schvalování aktualizací, povolování výjimek z firemních standardů) a podpora uživatelů na jednotlivých lokacích.

Činnost může zahrnovat také služební cesty, především do mateřské společnosti ve Švýcarsku.

Místem výkonu práce je Brno.

Předem děkujeme za projevený zájem o práci v naší společnosti!

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 345 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: Rieter CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Richard Bednář. Tel.: +420 465 557 131,465 557 490,602 492 755. E-mail: richard.bednarrieter.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 465 557 131,465 557 490,602 492 755
  • Correo electrónico: richard.bednarrieter.com

Identificador de la vacante:15101290771.

Ver las 144 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas ofertadas.