Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > mecanógrafo/mecanógrafa > Sodni Zapisnikar V-i - M/ž

SODNI ZAPISNIKAR V-I - M/Ž. Obalno-kraška. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia (Obalno-kraška) de mecanógrafo/mecanógrafa

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd › Strojepisci/strojepiske ipd › Strojepisci/strojepiske in urejevalci/urejevalke besedil.

Descripción de la oferta de trabajo:

SODNI ZAPISNIKAR, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PISANJE PO NAREKU, DIKTAFONU ALI PREPISOVANJE ROKOPISOV ZELO ZAHTEVNIH VLOG ALI DRUGIH PISANJ, SAMOSTOJNO SESTAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH DOPISOV, VLOG, SKLEPOV, ODREDB, STROŠKOVNIKOV, SAMOSTOJNA OPRAVILA V ZVEZI Z POZIVANJEM STRANK K PLAČILU STROŠKOV, OPOMINJANJEM PRED TOŽBO, IZVRŠBO, SAMOSTOJNO UREJANJE SPISOV PO DOLOČILIH REDA PRAVOSODNEGA ORGANA, IZDELAVA POPISOV IN ARHIVIRANJE SPISOV, SAMOSTOJNA OPRAVILA V ZVEZI Z VABLJENJEM, ODPRAVLJANJE SODNIH PISANJ IN VODENJE EVIDENC, SAMOSTOJNA IZDELAVA ODREDB RAČUNOVODSTVU, ZBIRANJE PODATKOV IZ SPISOV, IZDELOVANJE PREDLOŽITVENIH POROČIL, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODREDBI PREDSEDNIKA SODIŠČA, DIREKTORJA SODIŠČA ALI SODNIKA., znanje strojepisja (desetprstno slepo tipkanje), izpit iz poznavanja določil Sodnega reda (na delovno mesto lahko kandidirajo tudi kandidati, ki nimajo opravljenega izpita iz poznavanja določil Sodnega reda, pod pogojem, da bo v primeru izbora na delovno mesto navedeni izpit opravil najkasneje v letu dni od sklenitve pogodbe o zaposlitvi, skladno s 184. členom Sodnega reda) KANDIDATI SE NA RAZPIS PRIJAVIJO S PRIJAVNIM OBRAZCEM, NAHAJA SE NA SPLETNI STRANI OKROŽNEGA SODIŠČA V KOPRU.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OKRAJNO SODIŠČE V PIRANU, Tartinijev trg 1 , 6330 PIRAN - PIRANO.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: REGENT ANAMARIJA
Contact Phone: 05/6683-356
Contact Email: kadrovska.ozkpsodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ28040.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa ofertadas.