Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > mecanógrafo/mecanógrafa > Sodni Zapisnikar V-i - M/ž

Empleos de mecanógrafo/mecanógrafa en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Sodni Zapisnikar V-i - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd › Strojepisci/strojepiske ipd › Strojepisci/strojepiske in urejevalci/urejevalke besedil.

Descripción de la oferta de trabajo:

SODNI ZAPISNIKAR, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PISANJE PO NEPOSREDNEM DIKTATU NA GLAVNIH OBRAVNAVAH, NAROKIH,

ZASLIŠANJIH NA SEDEŽU ORGANA IN NA ZUNANJEM POSLOVANJU SODIŠČA, SAMOSTOJNO UREJANJE SPISOV PO KONČANIH OBRAVNAVAH, NAROKIH IN ZASLIŠANJIH, IZDELAVA IN ARHIVIRANJE SPISOV PODOLOČILIH SODNEGA REDA, Opravljen izpit iz sodnega reda v roku enega leta od sklenitve delovnega razmerja, izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz  katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena,opis delovnih izkušenj, iz katerega je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj oz. verodostojnost listine, iz katerih sta razvidna čas opravljanja dela in stopnja izobrazbe, znanje

strojepisja - desetprstno slepo tipkanje,prosto delovno mesto je na Oddelku za družinsko sodstvo, kandidati naj v prijavi obvezno navedejo številko razpisa Su Ks 177/2024.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1215 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OKROŽNO SODIŠČE V LJUBLJANI, Tavčarjeva ulica 9 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: kadrovska.ozljsodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PG07420.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa ofertadas.