Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > mecanógrafo/mecanógrafa > Sodni Zapisnikar V - I (sodna Zapisnikarica) V Pisarni Za Splošne In Strokovno-tehnične Zadeve, Skupni Strojepisnici - M/ž

SODNI ZAPISNIKAR V - I (SODNA ZAPISNIKARICA) V PISARNI ZA SPLOŠNE IN STROKOVNO-TEHNIČNE ZADEVE, SKUPNI STROJEPISNICI - M/Ž

Ofertas de mecanógrafo/mecanógrafa en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd › Strojepisci/strojepiske ipd › Strojepisci/strojepiske in urejevalci/urejevalke besedil.

Descripción de la oferta de trabajo:

SODNI ZAPISNIKAR, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - PISANJE PO NEPOSREDNEM DIKTATU NA OBRAVNAVAH, NAROKIH, ZASLIŠANJIH;

- SAMOSTOJNO SESTAVLJANJE DOPISOV, SKLEPOV, ODREDB TER ODPRAVLJANJE SODNIH PISANJ;

- VODENJE EVIDENC IN SAMOSTOJNO UREJANJE SPISOV, IZDELAVA POPISOV IN ARHIVIRANJE SPISOV PO DOLOČILIH SODNEGA REDA, ..., Splošni pogoji po predpisih s področja delovnega prava in Zakona o javnih uslužbencih. Posebni pogoji: Izpit iz Sodnega reda, ki ga mora izbrani kandidat opraviti v enem letu po sklenitvi delovnega razmerja.  Prijava mora vsebovati izpolnjen in podpisan obrazec „Vloga za zaposlitev“ z opisom delovnih izkušenj, znanj in izpolnjevanja pogojev, predvsem: - opis delovnih izkušenj (opis naj vsebuje navedbo delodajalca, skupen čas trajanja dela, opis dela ter stopnjo zahtevnosti delovnega mesta); - izjava o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter evidenčna št. diplome, leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena; - izjava, da kandidat dovoljuje, da za namen te objave delodajalec Vrhovno sodišče Republike Slovenije pridobi podatke o izpolnjevanju pogojev  iz uradnih evidenc. Celotna objava prostega delovnega mesta je objavljena na spletni strani Vrhovnega sodišča RS (www.sodisce.si/vsrs/). Kandidat vloži prijavo na obrazcu „Vloga za zaposlitev“, ki je priloga objave prostega delovnega mesta na spletni strani Vrhovnega sodišča RS.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: VRHOVNO SODIŠČE REPUBLIKE SLOVENIJE, Tavčarjeva ulica 9 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KADROVSKA SLUŽBA SKUPNA
Contact Phone: 01 434 27 81
Contact Email: sks.vsrssodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH73005.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa ofertadas.