Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > conserje de edificio > Sodelavec V Tehničnem Oddelku - M/ž

SODELAVEC V TEHNIČNEM ODDELKU - M/Ž. Osrednjeslovenska

Contrato de conserje de edificio en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za osebne storitve › Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice › Hišniki/hišnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC V POSLOVNIH STAVBAH, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SKRB ZA TEKOČE VZDRŽEVANJE ZGRADBE USTAVNEGA SODIŠČA IN SLUŽBENIH STANOVANJ, S KATERIMI UPRAVLJA USTAVNO SODIŠČE TER PRIPRAVA PREDLOGOV ZA VZDRŽEVALNA DELA, SKRB ZA REDNO SERVISIRANJE NAPRAV IN OPREME, KI JE POTREBNA ZA NORMALNO UPORABO ZGRADBE, NABAVLJANJE, PRIPRAVA IN STREŽBA HLADNIH IN TOPLIH NAPITKOV V PROSTORIH USTAVNEGA SODIŠČA,   UPRAVLJANJE Z VOZILI USTAVNEGA SODIŠČA, SKRB ZA VZDRŽEVANJE, ČIŠČENJE, SERVISIRANJE IN VODENJE EVIDENCE O SERVISIRANJU SLUŽBENIH VOZIL, SKRB ZA ZAVAROVANJE IN REGISTRACIJO TER VODENJE DOKUMENTACIJE O ZAVAROVANJU IN REGISTRACIJI SLUŽBENIH VOZIL, SKRB ZA OBRAČUN GORIVA ZA SLUŽBENA VOZILA IN VODENJE DOKUMENTACIJE V ZVEZI Z LIKVIDACIJO PREJETIH KNJIGOVODSKIH LISTIN, PRIPRAVLJANJE PODATKOV ZA POSTOPKE JAVNIH NAROČIL TER SKRBNIŠTVO POGODB IN VODENJE DOKUMENTACIJE Z DELOVNEGA PODROČJA, VODENJE DRUGIH EVIDENC Z DELOVNEGA PODROČJA PO NAVODILU VODJE TEHNIČNEGA ODDELKA, SODELOVANJE PRI VODENJU EVIDENC OSNOVNIH SREDSTEV IN SKRB ZA NJIHOVO USKLAJENOST Z DEJANSKIM STANJEM, VODENJE EVIDENC, ARHIVIRANJE IN DOKUMENTIRANJE GRADIV, OPRAVLJANJE PROTOKOLARNIH IN DRUGIH SLUŽBENIH PREVOZOV TER KURIRSKIH NALOG, NADOMEŠČANJE VODJE TEHNIČNEGA ODDELKA V NJEGOVI ODSOTNOSTI, IZVAJANJE TEŽJIH FIZIČNIH DEL IN SKRB ZA OKOLICO USTAVNEGA SODIŠČA, DRUGE NALOGE NA PRIMERLJIVI STOPNJI ZAHTEVNOSTI PO ODREDBI VODJE TEHNIČNEGA ODDELKA, POMOČNIKA  DIREKTORJA SLUŽBE, DIREKTORJA SLUŽBE ALI GENERALNEGA SEKRETARJA., POMEMBNO: PRED PRIJAVO OBVEZNO PREBERITE BESEDILO OBJAVLJENO NA SPLETNI STRANI US: https://www.us-rs.si/objava-delovnega-mesta-sodelavec-v-tehnicnem-oddelku-2/ KJER SO NAVEDENE VSE POTREBNE INFORMACIJE IN OBRAZEC-VLOGA.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 5 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: USTAVNO SODIŠČE REPUBLIKE SLOVENIJE, Beethovnova ulica 10 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠTIMEC JANEŠ METKA
Contact Phone: 01 4776 410
Contact Email: financeus-rs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG58749.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.