Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > técnico de atención sociosanitaria a personas en el domicilio/técnica de atención sociosanitaria a personas en el domicilio > Socialni Oskrbovalec - M/ž

Oferta de empleo de técnico de atención sociosanitaria a personas en el domicilio/técnica de atención sociosanitaria a personas en el domicilio en Goriška (Eslovenia)

Socialni Oskrbovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio › técnico de atención sociosanitaria a personas en el domicilio/técnica de atención sociosanitaria a personas en el domicilio.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd › Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu › Poklici za zdravstveno in socialno oskrbo na domu ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

SOCIALNI OSKRBOVALEC NA DOMU, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SOCIALNI OSKRBOVALEC V DOMU STAREJŠIH OPRAVLJA NASLEDNJA OPRAVILA IN NALOGE: POMOČ STANOVALCEM PRI OSKRBI (SVETOVANJE IN POMOČ PRI DNEVNIH AKTIVNOSTIH, POMOČ PRI JUTRANJEM UREJANJU STANOVALCEV – UMIVANJE ZOB, UREJANJE LASIŠČA, UMIVANJE OBRAZA, ITD.

SKRB ZA VARNO IN PRIJETNO BIVANJE STANOVALCEV NA ODPRTEM IN VAROVANEM ODDELKU.

VZDRŽEVANJE KVALITETNEGA BIVALNEGA OKOLJA STANOVALCEV.

POMOČ PRI IZVAJANJU DEL S PODROČJA OSKRBE (I, II, III) PRI DNEVNIH AKTIVNOSTIH, KI JIH POTREBUJE UPORABNIK.

OPRAVLJANJE GOSPODINJSKIH AKTIVNOSTI.

PRIPRAVA, RAZDELJEVANJE IN ZLAGANJE PERILA PO ČISTIH PROSTORIH ZA PERILO IN UPORABNIKOM V SOBE.

OPRAVLJANJE DRUGIH DELOVNIH NALOG IN OPRAVIL PO USTNIH ALI PISMENIH NAVODILIH NEPOSREDNO NADREJENEGA ALI DIREKTORJA, KI PA MORAJO BITI PO SVOJI ZAHTEVNOSTI SORODNE REDNIM DELOVNIM NALOGAM IN OPRAVILOM.

DELO V DVEH IZMENAH., Od kandidatov pričakujemo zaključeno V. stopnjo izobrazbe ter higienski minimum v skladu z veljavno zakonodajo.

Delo poteka v dveh izmenah.

Nudimo zaposlitev za nedoločen čas, zanesljivo plačilo in možnost napredovanja.

Prednost ima kandidat, ki bi se bil pripravljen izučiti za poklic zdravstvenega tehnika, krijemo stroške izobraževanja., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: VITADOM; DOM ZA STAREJŠE OBČANE BOR, Črni Vrh 120 , 5274 ČRNI VRH NAD IDRIJO.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RUPNIK ALEKSANDRA
Contact Phone: 05 375 13 02
Contact Email: info-borvitadom.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OK81590.

Ver las 475 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio › técnico de atención sociosanitaria a personas en el domicilio/técnica de atención sociosanitaria a personas en el domicilio ofertadas.