SOCIALNI DELAVEC III-PRIPRAVNIK - M/Ž. Osrednjeslovenska

Trabajos de Profesionales del trabajo social en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SOCIALNI DELAVEC, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, -POMOČ PRI UREJANJU STATUSA DIJAKA, ŠTUDENTA, ODRASLEGA V IZOBRAŽEVANJU, -VPIS V ŠTUDIJSKI PROGRAM, -PRIJAVA ZA IZPIT, -UREJANJE ZAPISKOV, -UČENJE TEHNIK UČENJA IN NAČRTOVANJA UČENJA, -POMOČ PRI ŠTUDIJU LITERATURE, PREVERJANJE ZNANJA IN NAPREDOVANJA PRI UČENJU, -INFORMACIJE O SREDNJEŠOLSKIH IN ŠTUDIJSKIH PROGRAMIH ZA TISTE, KI SE ŠE ODLOČAJO, -NAVEZOVANJE STIKOV S ŠOLAMI PRI PRIPRAVI POSEBNIH POGOJEV ZA IZOBRAŽEVANJE, -VSE NALOGE OPRAVLJA V OKVIRU REHABILITACIJSKEGA PROGRAMA POSAMEZNEGA BOLNIKA, -ORGANIZIRA, KOORDINIRA IN OPRAVLJA INDIVIDUALNA IN SKUPINSKO PSIHOTERAPEVTSKO DELO ..., angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 894 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 19/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MLADINSKO KLIMATSKO ZDRAVILIŠČE RAKITNA.

Dirección: RAKITNA 96, 1352 PRESERJE.

Contacto: MITROVIČ GORDANA

Email: gordana.mitrovicReemplazar por una arrobamkz-rakitna.si

Teléfono: 01 36 59 805.

Ver las 427 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.