Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Operátor/ka Logistiky - řidič/ka Vzv, Obsluha Vysokozdvižných A Jiných Vozíků A Skladníci

OPERÁTOR/KA LOGISTIKY - ŘIDIČ/KA VZV, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Oferta de Operadores de autoelevadoras en República Checa (Jihočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Řidiči a obsluha pojízdných zařízení › Obsluha pojízdných zařízení › Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:

CIZ

NÁPLŇ PRÁCE: naskladňovat materiál po příjmu do skladu manipulační technikou; dopravovat  materiál ze skladu do výroby logistickým vlakem; dopravovat obaly a hotové výrobky mezi výrobou a skladem; připravovat a čistit obalový materiál pro následné použití ve výrobě (interní a externí); třídit poškozené obaly; zajistit vykládky a nakládky materiálu/obalů; kontrolovat minimální stav zásob skladu; kontrolovat množství zboží; přepočítávat zásoby při inventuře;

Pracovní doba: třísměnný nebo i čtyřsměnný provoz.

POŽADUJEME: praxe v logistice výhodou; zkušenosti s manipulační technikou výhodou; samostatný přístup k práci, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B. Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené (po odprac. 1 roku), příspěvek na ubytování, závodní stravování, Cafeteria, náborový příspěvek 8000,-Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance 12000,-Kč, příspěvek na penzij. příspěvek pojištění, věrnostní bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na školku, jazykové kurzy, stravenky za přesčasové směny o víkendu, firemní akce.

Kvíčalová Pavlína, tel.: 389 820 501, e-mail: pavlina.kvicalovafaurecia.com NECHODIT OSOBNĚ - DOMLUVIT DOPŘEDU SCHŮZKU!

Región: Jihočeský kraj.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 30.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavlína Kvíčalová. Tel.: +420 776 540 478. E-mail: pavlina.kvicalovafaurecia.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 776 540 478
  • Correo electrónico: pavlina.kvicalovafaurecia.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:15065850754.

Ver las 72 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras ofertadas.