Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Skladištar/ka (na Gradilištu)

SKLADIŠTAR/KA (NA GRADILIŠTU). Croacia

Empleo de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lokacija: ovisno o lokaciji projekta, cijela Hrvatska

Opis posla:

Organizacija smještaja robe i opreme na skladištu privremenih gradilišta (preuzimanje, skladištenje i izdavanje robe, opreme i sredstava rada, priprema i provođenje inventura), izrada i vođenje skladišne dokumentacije (izdatnice, zahtjevnice, međuskladišnice, zapisnici).

Nudimo:

mogućnost da budeš dio renomirane, rastuće kompanije sa sljedećim benefitima:

• Besplatnim smještajem i prehranom (topli obroci) i opremom za rad

• Besplatnim prijevozom od sjedišta firme do-od gradilišta

• Terenskim dodatkom u slučaju rada na terenu (van Zagreba i prebivališta kandidata)

• Razvojnim i stručnim edukacijama na godišnjoj razini

• Mogućnošću stimulacije za izvanredne rezultate

• Božićnicom, uskrsnicom i ostalim prigodnim nagradama

• Poklon paketom za rođenje djeteta

• Plaćenim dopustom za 1. dan škole djeteta koji ide u 1. razred osnovne škole

• Njegovanjem zdravlja kroz interni Health day i subvenciju Multisport kartice

• Organiziranim druženjem van kompanije: predstave, kino eventi, domjenci

• Nagrađivanjem godina lojalnosti

• Mogućnošću povoljnijih usluga naših dobavljača i partnera, sukladno aktualnoj ponudi

Koga tražimo i što očekujemo?

• SSS građevinskog, ekonomskog, trgovačkog ili općeg smjera (prednost: građevinsko usmjerenje)

• Poželjno iskustvo na traženim poslovima (nije uvjet)

• Poznavanje građevinske struke i građevinskog materijala (nije uvjet)

• Odgovornost, samostalnost u radu, kolegijalnost

• Znanje rada na računalu (Office)

• Poznavanje i pridržavanje mjera zaštite na radu

• Spremnost za rad na terenu (različite lokacije gradilišta u Republici Hrvatskoj) i za rad na velikim projektima

• Poželjna vozačka dozvola B - kategorije (nije uvjet)

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: KAMGRAD d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 01 3430415

Email: ivona.krivickamgrad.hr

NajavaMobitel: 099 3430497

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2562871.

Ver las 147 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.