Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Skladištar/ka

Ofertas de empleo de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Croacia

Skladištar/ka

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Material-recording and transport clerks › Stock clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lugera Talent Solutions (prethodno Adecco) globalni je lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Naš je klijent je jedna od vodećih tvrtki u industriji mliječnih proizvoda i prerađevina u Hrvatskoj.

Radi povećanja opsega posla, tražimo pojačanje na poziciji:

Skladištar (m/ž)

Lokacija: Lučko (Zagreb)

KOJE SU TVOJE ODGOVORNOSTI?

• Preuzimanje i zaprimanje repromaterijala, robe i gotovih proizvoda

• Priprema proizvoda za izvoz i otprema proizvoda na temelju naloga

• Kontrola količine zaprimljene robe i robe unutar skladišta

• Evidencija povrata robe i povratne ambalaže

• Kontrola ispravnosti i rokova trajanja

• Priprema skladišta za inventuru i rad na inventuri

• Briga o izgledu skladišnog prostora

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE?

• Poželjno je prethodno radno iskustvo u skladištu

• Dozvola za upravljanje viličarom je prednost

• Osnovno poznavanje rada na računalu

• Motiviranost i želja za radom

ŠTO NUDIMO?

• Financijski paket: atraktivni fiksni dio plaće + naknada za prijevoz

• Božićnica i regres

• Dodatni dani godišnjeg odmora s obzirom na staž

• Prilika za napredovanje i dodatno usavršavanje

Ukoliko si zainteresiran/a za navedenu poziciju i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Dozvola za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem ministarstva nadležnog za rad br. 178/20.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: LUGERA TALENT SOLUTIONS d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2561948.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.